V školskom roku  2016/2017

Tomáš Novodomec, III.AP -  Stredoškolská odborná činnosť, 3. miesto  krajské kolo

Patrik Hausner, II.AP - Zenit v elektronike, 4.miesto krajské kolo

Martin Rajnoha, V.AM - Zenit v strojárstve, 5.miesto krajské kolo

Jakub Prokein, II.A - Zenit v strojárstve, 5.miesto krajské kolo

V školskom roku  2015/2016

Martin Pinka,  V.AM  Súťaž- 3D Modelovanie v SOLIDWORKS Trenčín - celoštátne kolo,  1. miesto

Šimon Sobôtka, V.AM  Súťaž- 3D Modelovanie v SOLIDWORKS Trenčín - celoštátne kolo,  2. miesto

Šimon Sobôtka, V.AM  -  Stredoškolská odborná činnosť, 2. miesto  krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

Pavol Fridrich, Lukáš Tóth, IV.AP - Mladý Mechtronik Trnava - celoštátne kolo,  3. miesto

Andrej Čačala, Roman Kapšo,  Peter Krajči IV.AP - Stredoškolská odborná činnosť, 3. miesto  krajské kolo

Pavol Štulrajter,  IV.AP - ZENIT v elektronike - krajské kolo 4.miesto

V školskom roku  2014/2015

Martin Pinka, Marek Lukáč, IV.AM -  Stredoškolská odborná činnosť, 2. miesto  krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

Martin Pinka,  IV.AM - 3D modelovanie v SolidWorks v Trenčíne - celoštátne kolo,  3. miesto

V školskom roku  2013/2014

Boris Koka, Ľuboš Kováč IV.AP - Enersol,  1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

Roman Drevo, Michal Šuster III.AP - Stredoškolská odborná činnosť, 1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

V školskom roku  2012/2013

Matej Roško V.AM - Zenit v elektronike, 1.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom  kole

Mário Reichl, Rastislav Škoda III.AP - Enersol, 2.miesto krajské kolo a účasť v celoštátnom kole

V školskom roku  2011/2012

Ľubomír Hríň, IV.AM, Agáta Nemcová, III.AS  - Súťaž Innovation camp (Slovalco)- z celoštátneho kola postup na Medzinárodné kolo v Bruseli

Ján Packo IV.AP  - ZENIT v elektronike – celoštátne kolo,  3. miesto, postup na Euroskulls 2012 v Belgicku

V školskom roku  2010/2011

Magyar Miroslav IV.AP  - Amavet – technická súťaž mládeže – odbor elektrotechnické inžinierstvo – celoštátne kolo,  1. miesto

Klement Marek IV.AP - Stredoškolská odborná činnosť – celoštátne kolo,  4. miesto

V školskom roku  2009/2010

Vician Michal III.AP  - Stredoškolská odborná činnosť – celoštátne kolo,  1. miesto

V školskom roku  2008/2009

Tomáš Ivan,  4.AP – ZENIT v mikroelektronike,  celoštátne kolo 6.miesto

 

 

Novinky

Kontakt

  • Súkromná stredná odborná škola technická
    Dr. Janského 10, Žiar nad Hronom 965 01
  • Telefón a fax sekretariát: +421 45 6733394, +421 45 6733026
    Telefón dielne: +421 45 6016100

    ssos.intech@gmail.com

    žiadosti o zamestnanie ssostzh.personalne@
    gmail.com

Fotogaléria